Kuchyně

Česky

KUCHYŇ ŠITÁ NA MÍRU

Z veškerého bytového nábytku nejčastěji a nejraději vyrábíme kuchyňe. Ve většině případů to není snadný úkol, buď není zamýšlené místo instalace ideální svýmy rozměry, často je také problém s umístěním přípojek vody, elektřiny a odtahu, nebo prostě prostě není jasná představa o tom jak by měla nová kuchyň vypadat a fungovat. Díky našim zkušenostem dokážeme uspokojit snad každého, zvládneme vymyslet a vyrobit kuchyň takřka pro kohokoli, uspokojíme jak mladé co mají hluboko do kapsy, tak i náročného klienta. 

VZHLED A FUNKCE

V současné době je na trhu nepřeberná škála nejrůznějších materiálů ze kterých se dá kuchň nakombinovat, stejně tak je tomu i u kování a mechanismů, laik se v tom lehce ztratí. Pomůžeme vám zorientovat se, doporučíme co je vhodné a praktické, zohledníme jak váš vkus, tak i finanční možnosti. Dobré je porozhlédnout se po internetu, kde je vidět spousta příkladů materiálového řešení, to pak výborně poslouží pro naší představu o vašem vkusu a nárocích. 

NÁVRH KUCHYNĚ VE 3D

Vedle samotného 2D půdorysu kuchyně je v poslední době nezbytnou samozřejmostí i 3D vizualizace. Díky ní si člověk udělá lepší představu nejen o vzhledu, ale hlavně také o využití prostoru ze kterého nakonec vyplývá i celkové fungování v kuchyni. Pro své klienty jsme schopni připravit fotorealistickou vizualizaci nejen kuchyně, ale i ostatních souvisejících prostor.