ZAKÁZKOVÝ NÁBYTEK

Česky

ZAKÁZKOVÝ NÁBYTEK

neboli nábytek na míru je jednou z našich specializací. Poskytujeme špičkovou řemeslnou práci, nejsme omezeni tvarem, konstrukcí ani povrchem, prostě pracujeme s veškěrými dostupnými materiály a technologickými postupy. Klademe velký důraz na funkci a trvanlivost, vyhýbáme se laciným konstrukčním prvkům a mechanismům. Uspokojíme náročného klienta, stejně jako mladé lidi co mají hlouběji do kapsy. Vzhled i funkci jednoduše ušijeme na míru možnostem jednotlivce.

  NEJČASTĚJI VYRÁBÍME

  • vestavěné skříně, šatny, komody a ostatní nábytek na oblečení
  • postele a pohovky, manželské postele s čalouněným záhlavím, noční stolky  
  • dětské pokoje, palandy a patra, pracovní stoly, nejrůznější police
  • konferenční stoly a stolky, obývací stěny a jiné nábytkové doplňky
  • knihovny, vybavení pracoven a studoven

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Díky vestavěné skříni využijete naprosté maximum prostoru a nemusí být nutně určena pouze pro oblečení. V mnoha případech do ní lze totiž zakomponovat i nejrůznější spotřebiče jako je třeba pračka, kotel, či třeba trezor, nebo také klidně celou pracovnu, je to jen na vás. Díky vlastním výrobním kapacitám zvládneme navrhnout, vyrobit a nainstalovat vestavku z běžných materiálů do 14-ti dnů.

DĚTSKÉ POKOJE

Velice často také realizujeme dětské pokoje, kde je vedle vzhledu nejvíce kladen důraz na funkci a využití prostoru. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. 

POSTELE

Vyrábíme bitelné manželské postele, nejčastěji s čalouněným záhlavím včetně nočních stolků, lampiček a ambientního osvětlení. Klademe důraz na solidní konstrukci, která zaručí, že se postel ani po letech nerozvrzá. Často řešíme postele s úložným prostorem na lůžkoviny i na nejrůznější objemné věci. Nejčastěji se vyklápí rošty, nebo je sokl postele opatřen objemnými  zásuvkami na kolečkách. Postele vyrábíme jak z lamina, tak i z dýhy, používáme kvalitní rošty i matrace.